Steen Jørgensen
T 4051 5658
E steen@compex.dk
Salg 9 – Midtjylland

Jørgen Fink Jørgensen
T 4015 6786
E jfj@compex.dk
Salg 4 – Sønderjylland

Jørgen Finn Jørgensen
T 2128 3410
E jj@compex.dk
Salg 7 – Midt & Vestjylland, Salg 8 – Midt & Vestjylland

Verner Bossen
T 6122 3525
E verner@compex.dk
Salg 4 og transport – Sønderjylland

Ulrik Steen
T 3073 9061
E ust@compex.dk
Salg 1 – Nordjylland

Jørgen Lindgaard Jensen
T 3073 7897
E jlj@compex.dk
Salg 2 – Himmerland

Christian Jeppesen
T 3073 7097
E christian@compex.dk
Salg 3 – 5 – 6 – 10 Østjylland, Fyn, Sjælland og Bornholm

Helge Høilund
T 2320 2548
E helge@compex.dk
Salg 4 – Sydvestjylland, Salg 7 – Midt & Vestjylland

Jonni Hahn
T 6017 7123
E jh@compex.dk
Administration og økonomi – Bolderslev

Lisbeth Petersen
T 7364 7020
E lip@compex.dk
Administration og bogholderi – Bolderslev

Tim Christiansen
T 2483 0820
E tim@compex.dk
Indkøb og lager – Bolderslev

Allan Gensch
T 4250 0688
E allan@compex.dk
Lager og transport – Bolderslev

Per B. Andersen
T 2424 0824
E per@compex.dk
Eksport

Kontakt os

    Skriv en besked til os og vi vender tilbage inden 48 timer