Koens Ve og Vel ApS

Jørgen Jørgensen
Engebækvej 21
7330 Brande
Mobil +45 21 28 34 10
www.koensveogvel.dk
joergen@koensveogvel.dk
Salg 1 – Sydvest-jylland

Koens Ve og Vel ApS

Herwin Kool
Tlf. +45 2123 8927
hk@koensveogvel.dk
Salg 2 – Sydvest-jylland

Compex ApS

Industrivej 13
6392 Bolderslev
Tlf. +45 73 64 70 20
www.compex.dk
info@compex.dk

Per B. Andersen
T 2424 0824
E per@compex.dk
Eksport

Steen Jørgensen
T 4051 5658
E steen@compex.dk
Salg 1 – Nordjylland

Jørgen Lindgaard Jensen
T 3073 7897
E jlj@compex.dk
Salg 2 – Himmerland

Helge Høilund
T 2320 2548
E helge@compex.dk
Salg 4 – Sønderjylland

Jørgen Fink Jørgensen
T 4015 6786
E jfj@compex.dk
Salg 4 – Sønderjylland

Verner Bossen
T 6122 3525
E verner@compex.dk
Salg 4 – Sønderjylland

Christian Jeppesen
T 3073 7097
E christian@compex.dk
Salg 3 – 5 – 6 – Syd-Jylland, Fyn og Sjælland

Allan Gensch
T 4250 0688
E allan@compex.dk
Lager og transport – Bolderslev

Jonni Hahn
T 6017 7123
E jh@compex.dk
Administration og økonomi – Bolderslev

Tim Christensen
T 2483 0820
E tim@compex.dk
Indkøb og lager – Bolderslev

Kontakt os

Skriv en besked til os og vi vender tilbage inden 48 timer